Bildirimler
Tümünü temizle

Mobile legends sürüm 1.5.52 2 şubatta geliyor. İşte detayları  

Vakkas
(@vakkas)
Kahin Moderator

Mobile legends bang bang 2 şubat tarihinde oyuna yeni bir güncelleme getiriyor. bu güncelleme ile birlikte oyuna yeni bir kahraman geliyor ve bazı kahramanlar da güçlendirme yapılıyor. Hep birlikte yeni sürümün detaylarına göz atalım.

 

KFN4fP

 

Yeni sürüm ile birlikte gelecek kahramanın ismi "Yve" ve oyuna büyücü rolü ile geliyor. Daha önceki tanıtımlar ve test serverindaki performansı bizlere çok güçlü bir uzak büyücü herosu olduğunu ve takım savaşlarında takımı sırtlayacak bir rolü olduğunu gösteriyor. Açıkçası ben epik ve üstü sıralı maçlar da banlanacağını düşünüyorum.

JShA4O

 

Tabi mobile legends bang bang 1.5 52 sürümü ile gelen yenilik bu kadar değil şimdi bazı kahramanlara gelen güncellemeleri inceleyelim.

Balmond

Balmond yeni seslendirmeler ve yeni arkaplan hikayesi ile kasırga gibi dönmeye devam edecek. Gelen güncelleme ile birlikte seslendirmesi değişiyor ve daha keyifli bir hal alıyor.

i9OZih

 

Barats

 

Oyuna yine son zamanlarda gelen minik Dino pasifi sayesinde bir dinazora dönüşüyor ve geldiği günden itibaren çok güçlü neredeyse her maç banlanıyor. Tercih edildiği zaman savaşçı, ormancı, tank gibi rollerde rahatlıkla oynayarak takımı taşıma kapatesi olan bu hero yeni 1.5.52 güncellemesi ile daha da güçlü bir hale geliyor. Artırılan fiziksel savunmaları barats için artık karşısına kesinlikle bir büyücü almamızı söylüyor. Büyü defansları artmadığı için oynadığı koridorda karşısına güçlü bir büyücü ile çıkmak ve erken oyunda baratsı oyundan düşürmeye çalışmak yapacağınız en mantıklı hareket olacaktır.

6wGR71

 

Carmilla

 

Cecilion a çift olarak gelen carmilla mobile legends de pek tercih edilmedi. Oyunların artık daha kısa sürmesi erken oyunda zayıf olan kahramanları gözden düşürdü bu yüzden erken oyunda carmilla ya buf getiren mlbb ekibi carmillayı  tekrar oyuncuların tercihleri arasına almayı planlıyor.

 

Granger

 

Çok güçlü bir adc olan granger yeni Meta ile birlikte pek tercih edilmemeye başlandı. Yine oyunun erken saflarında güçlendirerek yeni metaya sokulması hedeflenen granger yine çok canlar yakacak gibi görünüyor. 

 

VpJE7Y

Kaos modu ve yeni harita 

Ayrıca Kaos modu severler içinde kaos moduna 4 yeni kahraman ekleniyor, cecilion ve carmilla düzenlemesi de sürpriz olarak bizleri bekliyor. Ayrıca oyuna birde yeni harita ekleniyor

yeWMGN

 

Son gelen düzenleme ise oyunda kahraman seçim ekranında son olarak kahraman seçen kişiye istediğimiz herhangi bir rolde kahraman seçmesi için ikaz vermemize yerıyor. 

Tm4mzj

 

Mobile legends bang bang ekibi tarafından 2 şubatta gelecek olan sürüm 1.5.52 detayları bu şekilde. Hepinize iyi forumlar 

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 27/01/2021 08:15
Play-er
(@play-er)
Aktif Gamer Registered

Allah aşkına bu barats daha ne kadar güçlü olacak zaten çok güçlü saçmalık bu resmen. Yeni hero da çok güçlü olacağa benziyor bekliyoruz merakla 2 şubatı hadi bakalım. Bu arada yeni heroyu almak için de savaş puanların hazır Vakkas abi resimlerde fark etmedim sanma 

CevapAlıntı
Gönderildi : 27/01/2021 10:25
Vakkas
(@vakkas)
Kahin Moderator
Gönderen: @play-er

 Bu arada yeni heroyu almak için de savaş puanların hazır Vakkas abi resimlerde fark etmedim sanma 

Her daim kasamız dolu bekleriz 😁

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 27/01/2021 11:24
Paylaş: