Bildirimler
Tümünü temizle

[Sabit] 2021 ocak ayı güncel Meta herolar listesi. Tablo ile detaylı anlatım.  

Vakkas
(@vakkas)
Kahin Moderator
Kahraman Seviyesi Listesi
 

NOT: Mobile legends bang bang güncellemeleri  değerlendirildiği için, Meta hero listesi değişiklik gösterebilir. 

Bu liste kahramanları öncelikle Dereceli oyun tercihlerini oluşturur. Kahramanlar, tüm rütbelerdeki genel performanslarına göre yerleştirilir, ancak daha yüksek Rütbelerdeki (Epik, Efsane, Mistik) etkinlikleri daha çok dikkate alınır.

Klasik takım kompozisyonları dikkate alınmaz, bu nedenle bu kademe listesi çoğunlukla sıralı maç oynamaya yöneliktir.

Aynı seviyedeki kahramanlar çıkış tarihine göre sıralanır.

Tablodaki kahramanların grubuna göre Kriterleri.  
 

S +: Oyunun en güçlü  kahramanları.Karşı koymaları önemli ölçüde zordur ve doğru kullanımla hemen hemen her oyunda iyi performans gösterirler.Kahramanlar öncelikli yasaklama olmalıdır.

S:Güçlü kahramanlar:Bu kahramanlar güçlüdür ve metanın bir parçasıdır.Doğru kullanımla, yaptıkları işte mükemmeldirler ve hemen hemen her oyunda iyi performans gösterirler.

A +:Yaşanabilir kahramanlar.Bu kahramanlar etkileyici ve rollerinde harika.Doğru kullanımla, genellikle hemen hemen her oyunda iyi performans gösterirler.

C:Yaşanabilir kahramanlar.Doğru kullanımla harika performans gösterirler, ancak etkileri genellikle daha yüksek katmanlardakinden daha düşüktür.

B:Ortalamanın üzerinde performansa sahip kahramanlar.Oyundaki etkileri genellikle daha yüksek aşamalardakilerden daha düşüktür, ancak bir takım içinde belirli bir karşı veya niş görevi görebilirler.

C:Mevcut metada kötü performans gösteren düşük fayda sağlayan kahramanlar.Buradaki kahramanlar belirli durumlarda / emsaller olarak uygulanabilir olabilir, ancak genellikle seçilecek daha iyi kahramanlar vardır.

Ocak ayı güncel meta hero listesi bunlardır. Ama unutulmamalıdır ki oyunu oynarken hero dan önemli olan oyuncudur. Bu yüzden sırf Meta olduğu için hakkında fikir sahibi olmadığınız heroları sıralı maçlar da almayınız. Hero ne kadar iyi olursa olsun karakter hakkında bilginiz yoksa feedlemeniz kaçınılmazdır. 

Başka oyuncuların emeklerine saygılı olmak için öncelikle heroları klasik oyunda test edelim ve öğrenelim. Hepinize iyi oyunlar 

 

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 22/01/2021 10:25
buon
 buon
(@buon)
Bilge Moderator

Güzel konu devamını bekliyoruz.

 

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/01/2021 10:31
Play-er
(@play-er)
Aktif Gamer Registered

Çok güzel bir tablo ve anlatım olmuş. Her mobile legends oyuncusunun merak ettiği ve her yerde bulamayacağı Bi tablo. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 23/01/2021 06:47
Paylaş: